Půjčovna dodávek Brno: Dodávky Fénix

Stěhování, přeprava většího množství zboží pro klienta, ambiciózní plán na dovolenou, nutnost odvézt čerstvě zakoupený nový nábytek nebo materiál na stavbu domku… Všechny tyto situace vyžadují dodávku, protože osobní automobil zkrátka nestačí. Někdy je možnost požádat o pomoc přátele, ale zdaleka ne vždycky.


Nejspolehlivějším řešením je obrátit se na odborníky. Jsme Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix, vyzkoušejte naše služby. Uvidíte, že budete spokojeni a rádi nás doporučíte lidem ve svém okolí.

Zaručujeme vám profesionální přístup

Naše firma Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix zajišťuje vozy zároveň s širokou paletou doplňkových služeb a výhod. Vozidla od nás jsou vždy v bezchybném stavu, pravidelně je servisujeme a zajišťujeme technickou kontrolu, nic ohledně vlastností vozu klientům nezatajíme. Budujeme si důvěryhodnou pověst. Naším cílem jsou dlouhodobě spokojení zákazníci, kteří se k nám budou rádi vracet.

Víme také, že i ty nejlepší plány mohou nečekaně selhat. Pokud vám původní poskytovatel dodávky na poslední chvíli odřekne, naše Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix vám může vozidlo půjčit do 90 minut do přijetí objednávky. Jsme připraveni vám kdykoli pomoci, sedm dní v týdnu, včetně víkendů.

Vůz je možné si vyzvednout u nás, nebo vám ho přistavíme na adresu podle dohody. Po celém Brně je tato naše služba zdarma, mimo Brno závisí na domluvě.

Naši zaměstnanci jsou profesionálové se zkušenostmi v oboru, kteří svou práci mají rádi.

Naše ceny jsou sympaticky nízké

Nejen, že naše společnost Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix je flexibilní a vstřícná, ale naše služby jsou cenově dostupné. Zohledňujeme finanční možnosti našich klientů, ochotně poradíme. Ceny na naší webové stránce jsou konečné, mezi řádky se neskrývají žádné dodatečné náklady. Pokud chcete s naší dodávkou jet do zahraničí v rámci Evropské unie, není to problém, stačí nám tuto skutečnost ohlásit, neúčtujeme žádný příplatek. Stejně tak nepožadujeme doplatek za druhého řidiče.

Kromě toho poskytujeme nejrůznější doplňkové služby zadarmo: zapůjčíme dětskou autosedačku, GPS navigaci s mapami celé Evropy, zajištěnou máme dálniční známku pro Českou republiku, pojištění proti krádeži, havarijní pojištění i povinné ručení, půjčení vybavení pro stěhování, například rudlíky, popruhy apod.

Pokud usoudíte, že by se vám vlastně dodávka hodila v každodenním provozu, poskytujeme vozidla na výhodný operativní leasing.

Naše dodávky jsou v perfektním stavu

Veškerá vozidla naší firmy Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix jsou v perfektním technickém stavu, na což neustále dohlížíme. Jsou pravidelně kontrolována a servisována.

Náš vozový park je pestrý, můžete si vybrat z dodávek malých, středních i velkých, nabízíme různé značky a typy. Pokud si nejste jisti, jaký vůz by pro vás byl nejvhodnější, ochotně vám poradíme.

Vždycky zohledňujeme vaše přání a nároky. Jsme Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix a na nás je spolehnutí!

Jak nás můžete snadno a rychle kontaktovat?

Naši firmu Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix lze kontaktovat přímo na adrese: Ing. Michal Zemánek, Jana Babáka 2733/11, 612 00 Brno; nebo e-mailem: info@dodavkyfenix.cz; případně telefonicky na čísle: +420 792 766 944; či přes kontaktní formulář na webové stránce: www.pujcovnadodavekbrno.net/kontakt/

Vyzkoušejte služby naší společnosti a sami uvidíte, že u nás můžete počítat se spolehlivostí a seriózním jednáním. U nás budete mít vždycky garantovanou profesionální péči, individuální přístup, jistotu zkušeného a ochotného personálu. S námi se nemusíte bát cestovat ani se stěhovat.


Kontaktujte nás na telefonu: +420 605 125 869 nebo elektronicky přes e-mail: dymas@dymas.cz